PROvideo

КРЕАТИВНИЙ МОНТАЖ

for Iphone & Android

навчись нарешті створювати унікальні відео, які будуть виділяти тебе серед конкурентів та щодня приносити в 2 рази більше нових клієнтів!

20 уроків і більше 30 монтажних фішок із покроковою інструкцією, які назавжди змінять твої відео

 перестань бути як всі -


Illustration

лише10 МІСЦЬ


оплативши прямо зараз ти отримаєш:- 2 додаткові уроки по креативному монтажу - та доступ до курсу на 5 місяців замість 4

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ!

ТАРИФ "САМОСТІЙНИЙ" - 1500 грнзамість 2300 грн 

ТАРИФ "ЗІ МНОЮ" - 4000 грнзамість 4600 грн

*ціни лише для учнів попередніх навчань


це лише малесенькі епізоди того, що чекає вас на курсі, а чекає вас такий багаж інформації і фішок для ваших відео, що ви будете просто в шоці !

НАВЧИСЬ ТАК САМО

- це привернення уваги глядачів;- це збільшення кількості підписників;- а отже збільшення кількості клієнтів;- це збільшення прибутку;- це вихід в ТОП в своїй ніші;- це створення і впізнаваність особистого бренду;- це розвиток як мінімум в 2 рази швидше.

КРЕАТИВНИЙ МОНТАЖ:

ТАРИФНІ ПЛАНИ

при оплаті сьогодні ви додатково отримуєте 2 БОНУСНІ УРОКИ із креативного монтажу

САМОСТІЙНИЙ

ЗІ МНОЮ

4000 грнзамість 4600грн

1500 грнзамість 2300грн

● доступ до всіх уроків і модулів●  доступ до курсу на 5 місяців(при оплаті сьогодні) зворотній зв'язок від мене● чат з однодумцями

● доступ до всіх уроків і модулів
● доступ до курсу назавжди
● зворотній зв'язок від мене
● чат з однодумцями

Illustration
Illustration

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ!

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ!

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

● для ВІДЕОМЕЙКЕРІВякі хочуть урізноманітнити свій спектр послуг, за рахунок кретивних відео та збільшити свій дохід, вартість 1 креативного відео стартує від 2000грн (як ціна всього курсу!)
для майстрів БЬЮТІ ІНДУСТРІЇ(колористів, візажистів, nailмайстрів, бровистів, косметологів і т.д.), які хочуть приваблювати нових клієнтів за рахунок контенту який захоплює увагу і запамʼятовується !
● для ЕКСПЕРТІВ(таргетологів, смм-ників, дизайнерів, коучів, продюсерів, фітнес-тренерів, дієтологів, і т.д), які хочуть виділятися серед конкурентів, доносити сенси і цінності своїх послуг через цікавий і якісний контент.
● для БЛОГЕРІВ та ІНФЛЮЄНСЕРІВякі хочуть пробити «банерну сліпоту» своїх глядачів цікавим контентом.
● для ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСІВ ( онлайн-магазини одягу/косметики/аксесуарів, фотографів, кондитерів), яким набридло бути «як всі», які хочуть яскраво виділятися серед конкурентів та збільшувати свій дохід.

ось що кажуть учні попередніхнавчань

Illustration
Illustration
Illustration

ПОЗНАЙОМИМОСЬ?

ВІДЕОМЕЙКЕР, МОНТАЖЕРІ КОНТЕНТКРІЕЙТОР

ПРИВІТ, Я КАТЯ

● Моя суперсила доносити інформацію простими і зрозумілими словами, проце кажуть самі учні.

● Зняла та змонтувала більше 100 відеоі все це за допомогою лише телефона.

● Створюю контент для експертів і майстрів найрізноманітніших ніш.

● За 1 рік пройшла шлях від зйомки «для себе» із заробітком 0 - до майстер-класів і навчань з відеозйомки де навчаю людей знімати круті відео і доходу в 2 - 3 тис.$ на місяць.


Illustration

Мені точно є чим з тобою поділитись, бо ще рік тому, я була на твоєму місці, а зараз я успішно знімаю, монтую і навчаю

ТАРИФ "САМОСТІЙНИЙ" - 1500 грнзамість 2300 грн

*ціни лише для учнів попередніх навчань

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ!

ТАРИФ "ЗІ МНОЮ " - 4000 грн замість 4600 грн

лише10 МІСЦЬ

ЩО ТИ ОТРИМАЄШ?

 • ● 20 РІЗНИХ КРЕАТИВНИХ ІДЕЙ

  20 уроків із різними креативними ідеями, які без проблем можна поєднувати між собою

 • ● БІЛЬШЕ 30 ФІШОК І ПРИЙОМІВ В ЗЙОМЦІ ТА МОНТАЖІ

  в уроках ми розглядаємо величезну кількість прийомів: саунддизайн, спецефекти, робота з масками і слоями, робота з ключовими точками

 • ● ПОКРОКОВУ ІНСТРУКЦІЮ ПО ЗЙОМЦІ І МОНТАЖУ КОЖНОГО УРОКУ

  кожний урок поділений на 2 частини: в першій я розповідаю про те, як потрібно знімати кадри, в другій - детально пояснюю, що нам треба робити на монтажі.

 • ● РОЗУМІННЯ ЯК ВСІ ЦІ ФІШКИ НАДАЛІ ЗАСТОСОВУВАТИ В СВОЇХ ВІДЕО

  в уроках я дуже детально пояснюю як користуватися кожним інструментом, що в підсумку дасть вам знання, як той чи інший інструмент/прийом приміняти в майбутньому

 • ● ЗНАННЯ ВСІХ ФУНКЦІЇ МОНТАЖНИХ ПРОГРАМ

  після курсу ти зможеш користуватися функціями додатків для монтажу, про які мало хто знає, що допоможе твоїм відео стати ще яскравішими

 • ● ЗНАННЯ ПРО ПРОГРАМИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ АНІМАЦІЇ

  я познайомлю тебе із програмами для створення прописної анімації, анімованих стікерів - твоя міцна база на майбутнє

ПРОГРАМА КУРСУ:

 • ● МОДУЛЬ 1 «КРЕАТИВНІ ПЕРЕХОДИ»

  ● УРОК 1: ПЕРЕХІД 1 + робота з кривими швидкостей + ракурси + ефекти● УРОК 2: ПЕРЕХІД 2 «через екран» + робота з ключовими точками, хромакеєм + цікаві ракурси + схема штучного освітлення● УРОК 3: ПЕРЕХІД 3 «вертоліт» + робота з кривими швидкостей та кольорокорекцією● УРОК 4: ПЕРЕХІД 4 + робота з кривою швидкостей + ефект зуму або наїзду в монтажі● УРОК 5: ПЕРЕХІД 5 «через телефон» + робота з хромакеєм + кривою швидкостей + підсилення саунд дизайном

 • ● МОДУЛЬ 2 «КРЕАТИВНА АНІМАЦІЯ ТЕКСТУ І СТІКЕРІВ»

  ● УРОК 1: Текст в окулярах + робота з хромакеем + робота із ключовими точками + робота зі слоями● УРОК 2: Анімований прописний текст + 2 шляхи реалізації ● УРОК 3: Анімація «повідомлення» + «анімація написання тексту і відправки повідомлення»УРОК 4: Анімовані стікери, покрокова інструкція створення унікальних стікерів для твоїх креативних відео!● УРОК 5: «Прописна» анімація, ти навчишся створювати власну анімацію, якої не буде ні в кого!

 • ● МОДУЛЬ 3 «АНІМАЦІЯ ОБ'ЄКТІВ»

  ● УРОК 1: Ефект «куб» ефектна анімація в кілька кроків ● УРОК 2: Ефект «закриття і відкриття» + робота з ключовими точками та ньюанси зйомки, які дозволяють вам анімувати будь які предмети в майбутньому ● УРОК 3: Ефект «літаючого обʼєкту» + робота з масками + хромакей ● УРОК 4: Ефект «трендове перевдягання» + літаючий обʼєкт ● УРОК 5: Ефект «трендове перевтілення» + робота з вирізанням + саунд дизайн + ефекти 

 • ● МОДУЛЬ 4 «КРЕАТИВНІ ВІДЕО»

  ● УРОК 1: Ефект «Удар» + робота з кривими швидкостей + саунддизайн + ефекти ● УРОК 2: Ефект «Стрибок в стрічці інстаграм» 🔥 дуже креативна ідея + робота з слоями + кривими швидкостей + підсилення саунддизайном● УРОК 3: Ефект «Зникання» + робота з маскою + робота з кривими швидкостей + підсилення саунддизайном● УРОК 4: Ефект «Напівколо» + робота з кривими швидкостей + підсилення саунддизайном● УРОК 5: Ефект «Проходка» + правила зйомки + правила монтажу 

БОНУС 1 🎁 + БОНУС 2 🎁при оплаті сьогодні

 • 2000грн

  вартість зйомки і монтажу одного такого відео страртує від 2000грн, а ви за ці гроші отримуєте, як мінімум 20 готових відео...

 • 92%

  а ви порахували свою економію, якщо б замовляли такі відео на замовлення? а свій дохід, якщо будете монтувати для інших?

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ!

ТАРИФ "САМОСТІЙНИЙ" - 1500 грнзамість 2300 грн 

ТАРИФ "ЗІ МНОЮ" - 4000 грн замість 4600 грн

*ціни лише для учнів попередніх навчань

ЯК ПРОХОДИТЬ

якщо ще залишились питання пиши мені в телеграм або інстаграм

Обираєш необхідний тариф та оплачуєш його за посиланням. ВАЖЛИВО! відразу після оплати не закривайте сторінку подяки, там же буде знаходитись посилання на курс.

1

2

3

4

5

Відразу після оплати ви потрапляєте на "сторінку подяки", де буде знаходитись посилання на навчальні матеріали. ВАЖЛИВО! посилання не буде приходити вам на почту, а буде знаходитись саме на цій сторінці !!!!

Після вступу до навчальної платформи ви відразу отримуєте вступний урок, на наступний день рівно через 24 години - 1 урок, потім кожні 2 дні наступний урок, цей час вам потрібен буде для відпрацювання: зйомки та монтажу.

Доступ ро курсу у вас буде на 4 місяці, проте оплативши сьогодні, ви отримуєте + 1 місяць додаткового доступу у подарунок та 2 додаткові уроки із креативного монтажу.

Уроки в записі, тому ви зможете переглянути їх в будь-який зручний для вас час. Кожен урок розділено на 2 частини: процес зйомки та процес монтажу, в яких я детально розповідаюро що і як треба робити, щоб отримати той чи інший результат.

НАВЧАННЯ:

УЧНІ ПРО

НАВЧАННЯ

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ:

 • ● Я ПОЧАТКІВЕЦЬ, ЧИ ПІДІЙДЕ МЕНІ ЦЕ НАВЧАННЯ?

  Так звісно! Цей курс розрахований як на початківців так і на тих хто вже знімає. В уроках я покроково розповідаю що і як треба робити: від процесу зйомкироки до монтажу. Все настільки детально і зрозуміло, що повторити зможе навіть людина без навичок.

 • ● ЧИ ПІДІЙДЕ ЦЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ANDROID?

  Так звісно! Програми, якими ми будемо користуватися однаково працюють і на iPhone і на Android, модель вашого телефону абсолютно немає значення.

 • ● СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ДОСТУП ДО КУРСУ?

  Стандартний доступ до курсу 4 місяці, але оплативши сьогодні, ви отримаєте місяць доступу в подарунок а також 2 круті уроки в ПОДАРУНОК з креативного монтажу

 • ● СКІЛЬКИ ТРИВАЄ НАВЧАННЯ?

  Навчання триває 40 днів, точніше уроки будуть приходити вам на протязі цього терміну (кожні 2 дні), але переглянути їх ви зможете в будь-який зручний для вас час, оскільки доступ до них ви маєте на 4 місяці, а при оплаті зараз - на 5!!

 • ● ЧИ ПОТРІБНІ ЯКІСЬ ДОДАТКОВІ ДЕВАЙСИ ДЛЯ ЦЬОГО КУРСУ?

  Із додаткового, вам знадобиться лише штатив - це все) ну і звісно ваше невгамовне бажання навчитись креативити.

 • ● ЯК ШВИДКО Я ОТРИМАЮ РЕЗУЛЬТАТ, ЯКЩО ЩО ЦЬОГО НІКОЛИ НЕ ЗНІМАЛА/МАВ?

  З першого уроку! Так-так, вам не почулось! В кожному уроці я детально розповідаю де потрібно поставити камеру, як нею потрібно рухати, розбираю монтаж просто "на молекули" тому ви з легкість зможете повторити абсолютно все!

  Навчишся розвивати своє креативне бачення;
  Отримаєш 20 покрокових уроків, які виділять тебе серед конкурентів на ринку;
  Отримаєш більше 30 креативних прийомів в зйомці та монтажі, які можна поєднувати між собою і створювати 100-і, якщо не 1000-і нових креативів;
  Досконало розберешся із всіма функціями монтажних програм;
  Навчишся працювати в крутих програмах для створення анімованих стікерів;
  Без проблем зможеш монтуватувати для себе, свого бізнесу або на замовлення.

ПРИЄДНУЙСЯ НЕГАЙНО

оплативши прямо зараз ти отримаєш:- 2 додаткові уроки по креативному монтажу- та доступ до курсу на 5 місяців замість 4

ПІСЛЯ КУРСУ ТИ:

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ!

ТАРИФ "САМОСТІЙНИЙ" - 1500 грнзамість 2300 грн 

ТАРИФ "ЗІ МНОЮ" - 4000 грнзамість 4600 грн

*ціни лише для учнів попередніх навчань

ФОП Мошковська Катерина Григорівна ЄДРПОУ 3341605668 Адресa: Україна, 11104, Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Овруч, вул. Шолом Алейхема, буд. 28; Телефон: +38 096 952 58 91Електронна адреса: moc.liamg%401991iitakM

Всі права захищені. Будь-яке копіювання матеріалів дозволяється тільки з погодження правовласників.
IMPORTANT: Do not enter your name and email until you have read the Legal Disclaimer. We are not able to make any guarantees and we will not make any guarantees about your ability to generate results or generate any money with our ideas, information, tools and resources, or strategies. You should know that all products and services by our company are for educational and informational purposes only. Nothing on this website, or any of our websites, or any of our content or curriculum is a implication, promise, or guarantee of results or future earnings. All financial numbers referenced here, or on any of our sites, are illustrative of concepts only and should not be considered average earnings, exact earnings, or promises for actual or future performance in fact most people will not recoup their investment. Use caution and always consult your accountant, lawyer or professional adviser before acting on this or any information related to a lifestyle change, your business and finances. You are responsible for your decisions, actions and results. By registering on this website you agree not to attempt to hold us liable for your decisions, actions or results, at any time, under any circumstance.ВАЖЛИВО: не вводьте свою контактну інформацію, доки не прочитаєте legal disclaimer. Ми не даємо жодних гарантій, що ви досягнете якихось результатів або заробите гроші за допомогою наших інструментів, стратегій або інформації. Всі продукти і сервіси компанії призначені для освітніх цілей. Жодна інформація на цьому сайті або будь-яких інших сайтах компанії не гарантує і не обіцяє отримання результатів або заробітку. Ви несете відповідальність за свої дії і результати. Реєструючись на даному сайті, ви знімаєте з нас відповідальність за ваші дії та результати.

Made with